Petrol milyarderi yönetimde

21 Mayıs 2012 13:36 Pazartesi

Yeni Fenerbahçe yönetiminin sürpriz isimlerinden bir tanesi de İsfendiyar Zülfikari oldu. Zülfikarlar Grubu'nun başında olan 31 yaşındaki genç yönetici ilerleyen dönemde adından çok söz ettirecek gibi...

Petrol milyarderi yönetimde
Pazar günü gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından Fenerbahçe yönetimine giren İsfendiyar Zülfikari, futbol dünyası tarafından pek tanınmasa da iş dünyasında yakın zamanda adından söz ettiren bir kişi oldu.

PETROL MİLYARDERİ

Takvim'in haberine göre; 2006 yılında babasının vefatının ardından Zülfikarlar Grubu'nun başına geçen İsfendiyar Zülfikar, 2007 yılında Türkiye'nin en zengin 82. kişisi olarak gösterildi. Zülfikarlar Grubu daha çok petrol sektörü üzerine yoğunlaşmış bir grup olarak dikkati çekiyor. İskender Zülfikari, genç yaşına rağmen ekonomi dergilerinin sıkça adından bahsettiği bir isim oldu.

PARA VAADİNDE BULUNMADI AMA...

İskender Zülfikari'nin yönetime girerken maddi olarak bir hibe sözü vermediği belirtilirken, yine nakit ihtiyacı olduğu durumlarda kulübün faizli akit yapmaması için nakit yardımında bulunabileceği ifade ediliyor. Sow'un transferinde kulübün kasanından para çıkmamış, Ali Koç, Nihat Özdemir ve Ferit Şahenk bu transferi bitirmişti.

HEDEFLERİ ÇOK BÜYÜK!

İsfendiyar Zülfikaroğlu, Zülfikarlar Grubu'nu 2016'da 10 milyar dolar cirosu olan bir şirket haline getirmeyi planlıyor. Fenerbahçe'de yönetimdeki görev paylaşımında ne konumda olacağı ise merak konusu.


YORUMLAR
Toplam (0) Yorum Yapıldı.
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!

YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları