Bedelli talebini reddetti

06 Eylül 2012 20:49 Perşembe

Şehit düşen er Emrah Kartal’ın, dedesinin bedelli askerlik teklifini reddettiği öğrenildi.

Afyonkarahisar'da meydana gelen patlamada şehit düşen er Emrah Kartal'ın, dedesinin bedelli askerlik teklifini reddettiği öğrenildi.

BEDELLİ TEKLİFİNİ REDDETTİ
Zonguldaklı şehidin dayısı Erdoğan Sağlam, Baki Kartal'ın Amerika'nın Texas eyaletinde bulunan A&M Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde 5 yıl boyunca eğitim gören torununun bedelli askerlik yapmasını istediğini ancak şehit Emrah Kartal'ın bu teklifi reddettiğini anlattı.

Şehidin Zonguldak Çukurören köyü Musunlu Mahallesi'nde bulunan baba evinden ise feryatlar yükselmeye devam ediyor. Sinir krizleri geçiren şehit yakınlarına sağlık ekipleri müdahale ediyor.


YORUMLAR
Toplam (0) Yorum Yapıldı.
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!

YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları