Allah yolunda olmak güzel

10 Aralık 2012 17:21 Pazartesi

'Hayatında yeni bir sayfa açtığını ve o seski imajını sildiğini söyleyen Demirel ' Hayatımın dönüm noktası babamın ölümüyle başladı. Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım.' diye konuştu.

Allah yolunda olmak güzel

Sevda Demirel, Flash Tv'de yayınlanan 'Bunu da konuşmak lazım' programına konuk oldu. Programda 'Hayatında yeni bir sayfa açtığını ve o seski imajını sildiğini söyleyen Demirel ' Hayatımın dönüm noktası babamın ölümüyle başladı. Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım.' diye konuştu.

Bir zamanlar sadece silikonlarıyla gündeme gelen Sevda Demirel, geçtiğimiz günlerde tesettürlü cuma sohbetlerine katıldığını ve 'Benim daha önceki yaşadığım aşklar, ilişkiler hikayeymiş. Şimdi dini sohbetler ve yaşam tarzımla çok mutluyum. Allah yolunda olmak çok güzel' açıklamasını yapmıştı.

Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım. Dini okuyup öğrenmeye başladıkça daha önceki ilişkilerimde zina yaptığımı ve ne kadar günah işlediğimi gördüm.

Son ilişkimde dini nikah yaptım. Ama yürümedi. Hayatıma inançlı namazında biri girsin istiyorum. Öyle biri girerse ve evlenirsem umre'ye ve hacca gideceğim.
Kimseye ne kırgınım ne kızgın. Hande Ataizi'ni bile affettim. Ona tokat attığım için pişmanım.

Hatta geçenlerde alışveriş merkezinde gördüm seslendim beni görünce kaçtı. Amacım barışmaktı. Evlenmiş Allah mutlu etsin. Evlilik hediyesi olarak ona elektrik süpürgesi göndermeyi düşünüyorum' dedi. 

YORUMLAR
Toplam (0) Yorum Yapıldı.
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!

YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.
GÜNDEMDE ÖNE ÇIKANLAR
Diğer 
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları