Tuvalete gizli kamera

29 Mayıs 2012 21:38 Salı

Kadınlar tuvaletine, tuvalet kağıtlarının arasına kamera yerleştiren kişi olayı alkol aldığı bir sırada arkadaşına anlatınca yakayı ele verdi.

BURSA’da çalıştığı işyerinin kadınlar tuvaletinde yedek tuvalet kağıdı ruloları arasına yerleştirdiği anahtarlık şeklindeki kamerayla kadınların görüntülerini çeken 26 yaşındaki B.L., içki içtiği arkadaşına olayı anlatınca yakayı ele verdi.

Takibe alınan B.L., mesai bitimi küçük kamerayı yerleştirdiği yerden alırken suçüstü yakalandı.

Bursa'da bir ayakkabı mağazasında satış elemanı olarak çalışan B.L., personelin kullandığı kadınlar tuvaletine girdi ve internetten satın aldığı anahtarlık şeklindeki kamerayı yedek tuvalet kağıdına sararak rafa yerleştirdi. B.L. bu yöntemle tuvalete giren kadın iş arkadaşlarının görüntüsünü günlerce kaydetti.

B.L. kendisi gibi satış elemanı olan E.Ç. ile birlikte iş çıkışı alkollü bir restorana gitti. B.L., aynı işyerinde çalışan N.S. adlı kızdan hoşlandığını söyleyen E.Ç.'ye, cep telefonunu çıkartarak "Bak o kızın bende görüntüleri var" diyerek tuvaletteki görüntülerini seyrettirdi.

Sabah işe giden E.Ç. iş arkadaşı N.S.'ye durumu anlatarak tuvalette kamera olduğunu söyledi. Bunun üzerine N.S. mağaza yönetimine durumu bildirdi. Mağaza yöneticileri takip ettikleri B.L.’yi, mesai bitimi küçük kamerayı yerleştirdiği yerden aldığı sırada suçüstü yakaladı.

Gelen polisin gözaltına aldığı B.L., sorgusunun ardından Adliye'ye sevk edildi. B.L., 'özel hayata müdahele' suçundan çıkartıldığı nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

1338289267_7cde73adfe045706c0e04bd86a47b413.jpg 


YORUMLAR
Toplam (1) Yorum Yapıldı.
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!

YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.
Keşke sadece böyle rezaletlerde değil, doğru düzgün işlerde kullansak yaratıcılığımızı. Şu olayın pisliğini, aşağılılığını tanımlayacak fazla söz bulamıyorum. Bunların tutuksuz yargılanması bile ödüldür. Hele genelde olduğu gibi sonra da paraya çevrilirse, bir sonrakine daha dikkatli sapıklık yapılması için uyarılmış gibi olur. Cezalar caydırıcı olmadıktan sonra umuma açık yerlerde (hatta kendi iş yerlerinde) tuvalete bile giremez insanlar git gide. Yazık...
Denizmir 29 Mayıs 2012 14:38 Salı
Yorum Sayısı (1)
GÜNDEMDE ÖNE ÇIKANLAR
Diğer 
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları