İskeletle seks yapan kadın tutuklandı

21 Kasım 2012 17:20 Çarşamba

İsveç'te ismi açıklanmayan bir kadın evinde sakladığı iskeletlerle 'seks' yaptığı iddiasıyla göz altına alındı.

Göteborg şehrinde yaşanan olay akıllara durgunluk verecek cinsten. Polis bir kadının dairesine yaptığı baskında şoke eden gerçekle karşılaştı.

'Nekrofili' kadın evinde insan iskeletleri saklıyordu. Polisin şaşkınlığı bununla da bitmedi. İskeletlerle sevişen kadın, 'tecrübesini' cd'lere kaydedip arşivliyordu. Yerel haberlere göre, internette yazdığı forumlarda 'Benim sınırlarımı etik değerlerim belirler ve eğer bana bir ceza verilirse seve seve katlanırım. Ben erkeğimi olduğu gibi severim ölü ya da diri' şeklinde mesajlar attığı ortaya çıktı.

Eylül ayında tutuklanan nekrofili kadının 'ölülerin huzurunu bozmak' suçundan yargılanması yakında başlıyor...

Nekrofili nedir?

Nekrofili, necro (ölü) kelimesinden türetilmiş bir tür cinsel yönelim bozukluğu çeşididir. Nekrofili insanlar, ölü insanlara karşı ilgi duymaktadır. Özellikle bu cinsel sapkınlığa yönelen insanlar, genel olarak cinsel ihtiyaçları için cinayet işleme yoluna gitmektedirler. Dünya tarihindeki seri katillerin büyük bir kısmının, nekrofili ihtiyaçlarını gidermek için cinayet işledikleri bilinmektedir. Nekrofili, bir tür parafili çeşidi sayılmaktadır.

1353511942_253311414211120124.jpg 


YORUMLAR
Toplam (0) Yorum Yapıldı.
Sayın ziyaretçimiz; Üye olmadan yapılan yorumlar "misafir" olarak adlandırılacaktır. Yorumlarınızda size özel bir isim ve resim kullanmak, yaptığınız yorumlara üye menüsünden ulaşmak, yorumlarınıza gelen cevapları kontrol etmek ve üyelere sunulan daha pek çok özellikten yararlanmak için üye olun!

YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Yorumunuz nedir?
1000 - karakter kaldı.
GÜNDEMDE ÖNE ÇIKANLAR
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları